Dünyada ve Türkiye'de Profesyonellerin 1 Numaralı Tercihi

C600 Stools Hidrolik Boru Boğma Aparatları

AÇIKLAMALAR

C600 Stools Hidrolik Boru Boğma  Aleti 2″- 6″ arasında MDPE HDPE boruların güvenli ve doğru bir şekilde boğulmasında kullanmak üzere tasarlanmıştır.

C600 Stools Hidrolik Boru Boğma Aparatların’da 8-kenarlı, pozitif kilitleme endekslenebilir  ölçü ayar levhası uçak yapımında kullanılan alüminyum metalinden boğma kirişleri, krom kaplama yan  kolonlar  10 PSI gücünde kolay bağlanabilen hidrolik sistemi vardır. Tüm parçalar CNC üretimi, kaynaklı bir parça yoktur.63820  librelik bir güçle boğma işlemini gerçekleştirir. Yana açılıp, yerine döndürüldüğünde yan eksenle kilitlenebilen alt boğma ekseni aletin boğulacak boruya takılmasında kolaylık sağlar. Çok dar alanlarda dahi kullanıcı zorlanmaz, kilitleme mekanizması sayesinde  hidrolik basıncı düşese de borunun boğulması kesintiye uğramaz. C600 Stools Hidrolik Boru Boğma Aparatları da ayrıca yassı sıkıştırma kirişleri sayesinde minimum basınçla boğma gücünü maksimize eder.

AÇIKLAMALAR

C600 Stools Hidrolik Boru Boğma Aleti 2″- 6″ arasında MDPE HDPE boruların güvenli ve doğru bir şekilde boğulmasında kullanmak üzere tasarlanmıştır.

C600’de 8-kenarlı, pozitif kilitleme endekslenebilir  ölçü ayar levhası uçak yapımında kullanılan alüminyum metalinden boğma kirişleri, krom kaplama yan  kolonlar  10 PSI gücünde kolay bağlanabilen hidrolik sistemi vardır. Tüm parçalar CNC üretimi, kaynaklı bir parça yoktur.63820  librelik bir güçle boğma işlemini gerçekleştirir. Yana açılıp, yerine döndürüldüğünde yan eksenle kilitlenebilen alt boğma ekseni aletin boğulacak boruya takılmasında kolaylık sağlar. Çok dar alanlarda dahi kullanıcı zorlanmaz, kilitleme mekanizması sayesinde  hidrolik basıncı düşese de borunun boğulması kesintiye uğramaz. C600 Stools Hidrolik Boru Boğma Aparatları da ayrıca yassı sıkıştırma kirişleri sayesinde minimum basınçla boğma gücünü maksimize eder.

C600 Stools Hidrolik Boru Boğma Aparatları

İki aşamalı hidrolik el pompası basınçla yüksek yağ hacmiyle boğmayı hızlandırırken direnç ortaya çıktığında da düşük yağ hacmiyle de yüksek basınç yaratarak boğmayı hızlandırır.
Ayrıca bu pompalarda mevcut basınç kontrol vanası sayesinde istendiğinde gevşetilerek borunun hasar görmesi engellenir.

Tüm hortumları 2 kat kaplama, 1/4″ çapında çelik örgüyle güçlendirilmiş olup 20,000 PSI hava ve yağ basıncına kadar dayanıklıdır. Talep  edilirse C600 Stools Hidrolik Boru Boğma Aparatları topraklama aparatı ve isteğe özel ölçü levhaları ile temin edilebilir.

DMS Doğalgaz:Sensit Türkiye-Gaz Kaçak Tespit