Doğal Gaz Sektörüne cihaz, donanım, yardımcı ekipman tedarik konusunda dünyanın en iyi teknolojik şirketlerinin çeyrek asırdır ülkemizde temsilciliğini yapan DMS Dış Ticaret A.Ş. yeni binasına taşındı. GİMAT karşısında Ankara Bulvarı üzerinde TİMKO Sokak İşyerleri kompleksindeki DMS Dış Ticaret A.Ş. nin  6 katlı modern yeni binasında bir kalibrasyon merkezi, donanımlı bir teknik servisi, eğitim odası, showroom, mutfak yemekhane, mescit ve çalışma ofisleri mevcut.

DMS Doğalgaz:Sensit Türkiye-Gaz Kaçak Tespit

Sektörde 25. Yılını tamamlayan DMS Dış Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu başkanı Sıddık Tunçtan “Amacımız müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmektir. Büyük hedeflerimiz için daha büyük bir binaya geldik. Yeni binamızda kalibrasyon merkezimize ve teknik servise çok önem verdik. Sektöre tedarik ettiğimiz tüm cihazların teknik onarım, bakım ve kalibrasyon gibi satış sonrası hizmetlerini uluslararası standartlara uygun şekilde yapabileceğimiz bir donanım kurduk. Ayrıca ürünlerimizin kullanıcılarını eğitebileceğimiz bir de tam donanımlı eğitim odamız var. Müşterilerimizi ağırlamaktan memnunluk duyacağız” dedi.

Daima en iyilerle çalışmak konusunda titizlik gösterdiklerini ifade eden Sıddık Tunçtan:” en önemli markamız olan SENSIT Technologies’i dünyadaki konumuna yaraşır şekilde Türkiye’de de bir numara yaptık. Ülkemizde güvenli, temiz enerji için teknoloji desteğimizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

“Yeni dönemde müşterilerimize 9 güzel haberimiz  var” diyen Sıddık Tunçtan yeni hizmet politikalarındaki değişiklikleri şöyle sıraladı:

1-DMS A.Ş. olarak artık, yeni, büyük, merkezi ve modern bir mekânda sizlere hizmet veriyoruz. Teşhir salonumuzda tüm ürünlerimizi, eğitim salonumuzda sunumumuzu, teknik serviste yapılan işlemleri görebilirsiniz, Mutfağımızda leziz yemekler, terasımızda keyif kahvesi, ağırlama odamızda hoş sohbetimiz olacak. Bekliyoruz.

Yeni adresimiz; Anadolu Bulvarı TİMKO işyerleri C BLOK NO:8.  GİMAT/ANKARA

2-DMS. A.Ş. olarak Kanada da faaliyet gösteren ve Sektöre başta boru buğucular, köstebekler, PE kaynak makineleri üreten Stools ‘a ortak olduk. Yakın gelecekte ülkemizde de üretim tesisleri kurmayı ve ülkemizden Dünya ya satmayı planlıyoruz.

3-Ve yine DMS. A.Ş. olarak ABD’de da faaliyet gösteren ve Uzay teknolojisi olarak ifade edilen kompozit boru tamir ve güçlendirme ürünleri üreten STrong Wrap ve Putty ürünleri en çok bilinen ve tercih edilen Dünya markası Strong Products’a ortak olduk. Yakın gelecekte ülkemizde de üretim tesisleri kurmayı ve ülkemizden Dünyaya satmayı planlıyoruz.

4-Sektörümüzün çimentosu ve çözüm merkezi olan GAZMER ile birlikte ve uluslararası paydaşlarımızla Doğalgaz işletmelerinin problemlerini inceleme, araştırma, çözüm üretme ve teknoloji geliştirme çalışmalarını başlattık.

5-En yüksek teknolojiye sahip uluslararası kabul edilebilir sertifika verebilen, insan hatasından ari, akıllı kalibrasyon sisteminin ikincisini, ülkemizin güzide kuruluşu ve sektörümüzün okulu ve gözbebeği, UGETAM uhdesinde ve İstanbul-Pendik-Kurtköy yerleşkesinde kurduk. UGETAM cihazlarımızın kalibrasyon ve tamir-bakım hizmetlerini yetkili ve yetkin olarak gerçekleştirmektedir.

6-Bakım ve  Kalibrasyon ücretlerinde siz müşterilerimizin lehine iyileştirmelerde bulunduk önümüzdeki iki yıl geçerli olacak şekilde TL’de sabitledik. Her iki servis merkezinden aynı fiyatlara bu hizmeti alabilirsiniz.

DMS Doğalgaz:Sensit Türkiye-Gaz Kaçak Tespit

7- “Gelişen teknolojiden yenileme ile faydalanma” teşvik uygulaması başlattık. Marka ve model fark etmeksizin eski cihazlarınızı bir bedel karşılığında kabul ederek sizlere yeni ve yaptığınız işe uygun en gelişmiş cihazları temin ediyoruz.

8-“Gelişen Teknolojinin Türkiye Adresi” sloganıyla DMS A.Ş. olarak 1991 yılından beri  Doğalgaz Sektöründe hizmet vermekteyiz, Bildiğiniz gibi Dünyanın en büyük ve en ciddi firmalarının Türkiye, Hazar Bölgesi, Türkiye Cumhuriyetler ve Ortadoğu sınır komşularımızı kapsayan bölge temsilciklerini yapmaktayız,

Yeni teknolojileri yine bizimle takip edin ve  25’inci yılımıza özel indirimlerimizden yararlanın.

9-Sektörde,  ülkemiz hedeflerine ulaşmada biz büyük gayret gösteriyoruz.

Amerika da üretilen ve Tüm Dünya da en çok satılan SENSİT ürünlerinin içinde SENSİT GOLD, SENSİT TRAK-İT VE SENSİT PMD gaz tespit ve analiz cihazlarında iki dil seçeneği var. Biri tahmin ettiğiniz gibi İngilizce, ikincisi ise Türkçedir. Çünkü 2002 yılında ilk adımımızı atmış, bu cihazların oluşum, gelişim projesine yatırım yapmış ve sözleşmeye TÜRKÇE dil seçeneği şartı koydurmuştuk. Bu durum GTI tarafından da tescillendi.