DMS A.Ş., Sensit Technologies marka gaz dedektörlerinin son kullanıcı eğitimlerini vermek amacıyla Başkent Gaz merkez binasında bir eğitim semineri düzenledi.

DMS Dış Ticaret A.Ş., Türkiye’de distribütörlüğünü yaptığı Sensit Technologies marka gaz dedektörlerinin son kullanıcı eğitimlerini vermek amacıyla Başkentgaz merkez binasında bir eğitim semineri düzenledi. DMS’nin Ürün Tanıtım ve Eğitim Uzmanları; Kimya Mühendisi Mehmet Recai Öztuna ve Orhan Tunçtan tarafından yürütülen eğitim seminerine Başkentgaz’dan büyük bir katılım gerçekleşti.

“EĞİTİMLERİMİZİN FAYDALI OLDUĞUNA İNANIYORUZ”

Abonelere doğal gazın güvenli bir şekilde ulaştırılmasında çalışan personelin elindeki cihazların doğru kullanılmasının çok önemli olduğunu ifade eden DMS A.Ş. yetkilileri;

DMS Doğalgaz:Sensit Türkiye-Gaz Kaçak Tespit

“Ülkemizdeki gaz şirketlerinin tümünde gaz kaçağı tespit dedektörlerimizin kullanıldığını görmekten gurur duyuyoruz. Son teknolojiyle üretilen bu cihazlar sayesinde doğal gaz iletim hatlarının kontrolleri daha güvenli yapılıyor. Cihazları kullanan personelin bu cihazları en doğru ve etkili şekilde kullanmalarını sağlamak konusunda üstümüze düşeni yapmak adına müşterilerimizi sık sık yerinde ziyaret ederek eğitim veriyoruz ve karşılaştıkları durumlarla ilgili kendilerini dinliyoruz. Eksiklikleri varsa giderilmesi için çalışıyoruz. Eğitim ve tanıtım çalışmalarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı Başkentgaz’a teşekkür ediyoruz. İki günde Başkentgaz’ın tüm ekiplerini yoğun çalışma programları arasında seminer için bir araya getirip eğitimimizi vermeye çalıştık. Katılımdan memnunuz. Çok faydalı olduğuna inanıyoruz.

Genel olarak bu cihazlar kullanıcılara sorun yaşatmıyor. Kullanıcılar her buluşmamızda memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Amacımız daha verimli kullanımlarını sağlamak. Bu seminerde ayrıca en son ürünlerimiz etan gazı dedektörü SENSIT IRED ve uzak mesafeden lazer ışınıyla gaz kaçaklarını tespit edebilen Gas-Track LZ-30 cihazlarını da tanıttık. Tarama ekiplerinin tespit ettiği gaz kaçağının doğal gaz hattından olup olmadığı konusundaki tereddütlere son verecek olan cihazımız SENSIT IRED büyük bir ilgiyle karşılandı. Bu cihaz gaz kaçak tarama ekiplerine büyük kolaylık sağlayacak” dedi.

‘EKİPLERİMİZ 7/24 GÖREV BAŞINDALAR’

Tüm Başkentgaz personelinin katıldığı eğitim semineri iki gün sürdü. DMS A.Ş.’nin bu eğitim faaliyetlerinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkentgaz yetkilileri şöyle konuştu: “Bir dağıtım şirketinin en önemli hedefi, gaz arzını sorunsuz ve emniyetli şekilde vatandaşa sunmaktır. Hiçbir maliyet, hiçbir yatırım, insan sağlığından daha kıymetli olamaz. Çalışan personelin kullandığı ekipmanlara hakim olması çok önemlidir. Ekiplerimiz 7/24 hatların güvenliğini sağlamak için görev başındalar. Ankara’nın sokaklarını araç üstü sörvey sistemleriyle sürekli olarak tarıyoruz. Acil ekiplerimiz ihbarlara cevap vererek iletim hatlarımızın güvenliğini ellerindeki son teknoloji ürünü cihazlarla denetliyorlar.”