2023 YILI İÇİN YENİ DÜZENLEME

Değerli Müşterilerimiz,

Kalibrasyon işlemlerimizde kullandığımız sertifikalı, ithal referans gaz fiyatlarında, personel maaşlarında ve enerji giderlerindeki artışlar başta olmak üzere enflasyon ve kur bazlı fiyat ve maliyet yükselmeleri  karşısında Sensit cihazlarının kalibrasyon fiyatlarında 2023 yılı için yeni  düzenleme yapmak durumundayız.

Ortaya çıkan bu zorunlu fiyat artışını en asgari seviyelerde tutarak 1 Şubat 2023 tarihi itibariyle tüm kalibrasyon fiyatlarını sadece %50 oranında artırıyoruz.

2022 yılı ikinci yarısında yenilediğimiz en gelişmiş kalibrasyon sisteminin amortismanını dahil etmeden, reel maliyetleri dikkate aldığımızda TL bazında dahi hizmet bedelini  en az %200 artırmanın  gerekliliği ortaya çıktı.  Üreticinin önerdiği ve uyguladığı ve hemen hemen tüm firmaların ve markaların talep ettiği ve önerdiği döviz bazlı ücretleri talep etmemiz durumunda bu oranın %500 olması gerekirdi.

Ancak biz bu oranlarda bir artışa gitmiyoruz, “En iyi reklam ve tanıtım  memnun müşteridir” düşüncesi ile tanıtım bütçemiz ile teknik servis hizmeti giderlerinin bir kısmını  sübvanse edeceğiz ve geçen yıl fiyatlarını sadece %50 civarında  artıracağız.

Maliyetlerdeki artışa oranla en asgari seviyelerde yaptığımız bu fiyat değişikliği 1 Şubat 2023 tarihinden itibaren geçerli olacak ve mümkün olduğu sürece sürdürmeye çalışacağız.

Yedek parça fiyatlarında şimdilik herhangi bir değişiklik yapmıyor, maliyetlerimizde çok büyük değişiklikler olmadıkça sürdürebildiğimiz sürece geçen yılın fiyatları ile devam edeceğiz.

DMS olarak müşterilerimize en kaliteli en hızlı hizmeti en uygun fiyata yapmayı hep hedef edindik. Türkiye deki tüm gaz şirketlerinde şu an bizim cihazlarımız  kullanılmaktadır. Bize duyduğunuz bu güvenin karşılığında 2022 yılında sadece sene başında bir artışa gitmiştik.

30 yıldır Türkiye’de ve bölge ülkelerinde tek yetkili mümessilliğini yürüttüğümüz Sensit Technologies gaz dedektörlerinin satış sonrası hizmetlerini müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edinerek sürdürmek için üretici firmamızın donanımlarına uygun teknik servisimizi kurduk ve personellerinize cihazların eğitimini verebilmek için bir ekip oluşturduk.

Tedarik ettiğimiz tüm cihazların bakım, onarım, kalibrasyon ve yedek parça ihtiyaçlarını mümkün olan en düşük maliyetle özveriyle, özenle ve eksiksiz olarak karşılıyoruz. Kullandığımız yedek parçaların tümü üretici firmadan tedarik ettiğimiz orijinal malzemelerdir. Cihazlarımızda kullanılan sensörler rakip cihazlardakilere göre daha uzun ömürlü olmalarına karşın daha uygun fiyatlardadır. Kalibrasyon gazları sertifikalı ithal gazlardır. Gaz tespit ve analiz cihazlarının bakım onarım ve kalibrasyon hizmeti ile yedek ve sarf malzeme tedariğinin kaliteli, hızlı ve güvenli olması mutlak bir gerekliliktir, üretici, mümessil, yetkili servis ve kullanıcı içinde büyük bir sorumluluktur.

Kalibrasyon hizmetimizi “AKILLI KALİBRASYON” Ünitesi ve programı ile  bilgisayar sistemleri ile bağlantılı  yapmaktayız. Tamamen otomatik olan bu sistem  sadece SENSİT markası için geliştirilmiş ve  SENSİT kullanıcılarına özel bir hizmettir. Bu husus Mutlak güvenilirlik ve uluslararası kabul edilebilirlik açısından çok önem arz etmektedir.  DMS A.Ş olarak 2010 yılından bu yana bu sistem ile hizmet vermekteyiz.

Ölçüm cihazlarında ölçümlerin doğru ve hızlı olması muhakkak en önemli husustur. 2022 yılında AKILLI KALİBRASYON sistemimizi geliştirilmiş  bir üst model ile yeniledik.   Artık Bilgisayar ortamında pompa durumu ve sensörlerin kalan ömürleri gibi birçok bilgiyi dijital olarak görebilmekteyiz.

Benzersiz bu teknoloji Ülkemizde sadece biz de bulunmaktadır.

DMS A.Ş sadece kendi müşterilerine özel olarak servis, bakım ve kalibrasyon hizmeti vermektedir.  Çünkü bu hizmet maliyetli ve meşakkatlidir.

Pandemi süresi içinde bile hiçbir müşterimiz üzülmemiş, bekletilmemiş, mağdur edilmemiştir.

Sene başında 1 yıllık muhtemel yedek parça ve sarf malzemeleri stoklar, sertifikalı referans gazların yedeklerini sürekli bulundururuz. Personel kaynaklı aksama olmaması için de tedbiren gereğinden fazla ekip istihdam etmekteyiz.  Teknik Elemanlarımızın tamamı  üretici tarafından eğitilmiş ve sertifikalıdırlar.

Siz değerli müşterilerimize, her zaman daha iyisini yapmak ilkesi ve gayretiyle hizmetlerimizi sürdürebilmek adına aldığımız bu kararla yaptığımız bu fiyat değişikliğini anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

Saygılarımla…